در صورتی که شما قبلا ثبت نام کرده اید وارد شوید

آدرس ایمیل :
رمز عبور :


ثبت نام در سایت
نام کاربری و یا رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
پیام جدیدی موجود نیست .


اوژنی ها از صعود بازماندند/زیتون تنها نماینده مهرام در مسابقات مینی بسکتبال

به گزارش مؤسسه ورزشی مهرام، روز جمعه 95/06/19 تیم مینی مهرام اوژن در آخرین فرصت خود برای صعود به دور بعد به مصاف تیم سایرس رفت و در روزی که روز اوژنی ها نبود با نتیجه 23 – 38 شکست خورد و از رسیدن به مرحله پلی آف بازماند.

ادامه مطلب

تعداد بازدید :1246  | 

مهرام اوژن به دنبال جواز مرحله پلی آف

به گزارش مؤسسه ورزشی مهرام، روز جمعه 95/06/19 ساعت 15:00 دیدار پایانی مرحله مقدماتی مینی بسکتبال دسته دوم برای تیم مهرام اوژن برگزار می گردد و مهرامی ها در پی کسب پیروزی در این دیدار و گرفتن مجوز حضور در دور بعد به مصاف تیم سایرس می روند.

ادامه مطلب

تعداد بازدید :1892  | 

رقــابـت میــلیــمتــری مــهرام زیتـون و مــهرام اوژن

به گزارش مؤسسه ورزشی مهرام، دو تیم مهرام اوژن و مهرام زیتون در دور دوم مرحله مقدماتی به مصاف یکدیگر رفتند و تیم مهرام زیتون توانست با حداقل اختلاف امتیازی و با نتیجه 37 – 38 در این دیدار به برتری برسد و در جایگاه دوم گروه H قرار گیرد.

ادامه مطلب

تعداد بازدید :2592  | 

تلاش برای صعود به مرحله پلی آف

به گزارش مؤسسه ورزشی مهرام، دو تیم مهرام زیتون و مهرام اوژن از سری مسابقات مینی بسکتبال دسته دوم استان تهران به مصاف یکدیگر می روند. این دیدار روز سه شنبه 95/06/16 ساعت 17:00 در ورزشگاه حیدرنیا برگزار می گردد.

ادامه مطلب

تعداد بازدید :1883  | 

حریف مهرام زیتون تنها یک کوارتر تاب آورد؛ مهرام اوژن با بدشانسی شکست خورد

به گزارش مؤسسه ورزشی مهرام، روز یکشنبه 95/06/14 دو تیم مینی مهرام زیتون و مهرام اوژن به مصاف یکدیگر رفتند و مهرام زیتون با اقتدار و با نتیجه 45 – 65 مقابل کاله به پیروزی رسید و تیم مهرام اوژن در کمال ناباوری و با نتیجه دور از ذهن 31 – 61 مقابل پاس قوامین شکست خورد.

ادامه مطلب

تعداد بازدید :1741  |