در صورتی که شما قبلا ثبت نام کرده اید وارد شوید

آدرس ایمیل :
رمز عبور :


ثبت نام در سایت
نام کاربری و یا رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
پیام جدیدی موجود نیست .


مهرام در هفته هجدهم لیگ برتر بسکتبال کشور تیم نفت راغافلگیر کرد

  • تعداد بازدید :1320

به گزارش روابط عمومی باشگاه مهرام ، در ادامه هفته پنجم دور برگشت رقابت های لیگ برتر بسکتبال ایران تیم پالایش نفت آبادان در روز دوشنبه مورخه 23 دی ماه 98 میزبان تیم مهرام تهران بود . 

این دو تیم که در دور رفت بازی جذاب و پایاپایی را در تهران با برد آبادان پشت سر گذاشتند در حساس ترین مسابقه هفته پنجم دور برگشت در حالی در مقابل یکدیگر قرار گرفتند که برد این مسابقه برای هر دو تیم بسیار مهم بود . 

در این مسابقه تا کوارتر سوم تیم آبادان برتری را حفظ کرد اما در کوارتر چهارم مهرامی ها در حالی که 6 امتیاز عقب بودند با دو شوت 3 امتیازی صمد اختلاف را به 0 رساندند و در 1 دقیقه پایانی بازی به حد نصاب رسیدن خطای تیمی هر دو تیم مهرام تهران و آبادان هیجان بازی را دو چندان کرد . و در این بین پنجمین خطای تیمی مهرامی ها باعث شد تا آبادان صاحب دو پرتاب آزاد شود و اختلاف را مجددا به 2 برساند. 

در حالی که 10 ثانیه تا پایان بازی مانده بود همکاری کاپیتان و امیرحسین خندان باعث شد تا آبادانی ها شوکه شوند . این شوک در حالی اتفاق افتاد که مهرام به زمین آبادان حمله کرد، یک پاس به صمد پشت خط 3 امتیازی برای همه این تصور را ایجاد کرد که نقشه همان شوت لحظه آخری صمد در بازی با پترو و گرگان است در حالی که همه ی خط دفاعی آبادان در حال دفاع در برابر شوت 3 امتیازی صمد بودند امیرحسین خندان زیر حلقه منتظر پاس صمد بود و با یک دریافت درست و اسپک دو امتیاز به تیمش هدیه کرد و با این حساب بازی به تساوی و وقت اضاف کشیده شد . 

در 5 دقیقه وقت اضافه هم مهرامی ها توانستند به برتری برسند و در نهایت با نتیجه 93-86 پیروز میدان شدند.  

با این حساب مهرام در جایگاه سوم در جدول رده بندی لیگ قرار گرفت.

نتایج کامل هفته پنجم دور برگشت به شرح زیر است:

نفت آبادان 86 – مهرام تهران 93

نیروی زمینی 44– آویژه صنعت پارسا مشهد 53

صنعت مس کرمان 77 - شورا و شهرداری قزوین 71

شهرداری بندرعباس 89 - رعد پدافند هوایی شهرکرد 69

توفارقان آذرشهر 70 – اکسون تهران 73

شهرداری گرگان 82– ذوب آهن اصفهان 44

پتروشیمی بندر امام 75 – شیمیدر قم 73

 

 

کلمات کلیدی : مهرام , لیگ برتر , بسکتبال , نفت آبادان