در صورتی که شما قبلا ثبت نام کرده اید وارد شوید

آدرس ایمیل :
رمز عبور :


ثبت نام در سایت
نام کاربری و یا رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
پیام جدیدی موجود نیست .


شکست غیر منتطره در مقابل پترو در هفته بیست و یکم لیگ برتر

  • تعداد بازدید :1191

مهرام هفته بیست و یکم لیگ برتر بسکتبال کشور را در تاریخ 3 بهمن ماه در سالن آزادی تهران مقابل پتروشیمی بندر امام پشت سر گذاشت .

کوارتر ناکامی پترو :

در کواتر اول تیم پتروشیمی به دلیل عدم حضور کاپیتان صمد در ترکیب تیم مهرام شوکه شدند و تمامی برنامه هایشان بی نتیجه ماند و در تمامی پرتاب های خود ناکام ماندند تا جایی که در  5 دقیقه   تنها 2 امتیاز کسب کرد. و تا پایان کوارتر اول توانست امتیازات خود را به 6 برساند.

کوارتر دوم : درکوارتر دوم مهرامی ها که بر تمامی زوایای بازی مسلط بودند اختلاف امتیاز خود را به 20 رساندند و پتروشیمی در یک نیمه نتوانست به بازی برگردد و بر تیم مسلط شوند.

کوارتر بازگشت پترو :

در کوارتر سوم پتروشیمی به بازی برگشت و توانست بخشی از حمله های خود را به موفقیت منجر کند. اما همچنان اختلاف امتیازات چشمگیر بودند.

در کوارتر چهارم پتروشیمی توانست به سد دفاعی مهرام که تا اینجای کار عالی عمل کرده بود نفوذ کند و اختلاف را به حداقال برساند .

در 5 دقیقه پایانی مصطفی هاشمی تصمیمی مبنی بر ورود صمد با وجود مصدومیت در ناحیه کمر گرفت و در همین دقایق پایانی تعداد خطاها ی دو تیم از 5 عبور کرد و پتروشیمی توانست با پرتاب های آزاد و استفاده از چند اشتباه مهرامی ها بازی را با اختلاف 2 امتیاز به سود خود به پایان برساند.

نتایج هفته بیست و یکم به شرح زیر است:

رعد پدافند هوایی شهرکرد ۵۹ – ۷۲ پالایش نفت آبادان

صنعت مس کرمان ۷۹ – ۷۶ توفارقان آذرشهر

ذوب آهن اصفهان ۵۴ – ۸۳ آویژه صنعت پارسا مشهد

شیمیدر قم ۸۶ – ۷۲ نیروی زمینی

شورا و شهرداری قزوین ۶۲ – ۹۲ شهرداری گرگان

اکسون تهران ۷۰ – ۶۷ شهرداری بندرعباس

 

 

 

کلمات کلیدی : مهرام , بسکتبال , لیگ برتر , پتروشیمی بنر امام