در صورتی که شما قبلا ثبت نام کرده اید وارد شوید

آدرس ایمیل :
رمز عبور :


ثبت نام در سایت
نام کاربری و یا رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
پیام جدیدی موجود نیست .


برگزاری مسابقات بسکتبال خیابانی 3 به 3 استان تهران

باشگاه بسکتبال مهرام با حمایت مالی گروه تولیدی مهرام و همدلی فدراسیون بسکتبال و همکاری شرکت ISBALL اقدام به برگزاری مسابقات بسکتبال خیابانی 3 به 3 در استان تهران نموده است . این رویداد هیجان انگیز تا بحال در 2 نقطه از تهران بزرگ برگزار گردیده است . 27 و 28 اسفند ماه 97 شاهد برگزاری این مسابقات در پارک طالقانی تهران بودیم و این بار این رویداد 27 و 28 تیر ماه 98 در پارک آب و آتش با حضور تمامی اهالی

ادامه مطلب

تعداد بازدید :1570  | 

صعود تیم ملی بسکتبال به جام جهانی 2019

در حالی که چند ماه قبل و بعد از شکست دادن فیلیپین در مانیل تصور بر این بود که صعود بسکتبال ایران به جام جهانی 2019 قطعی شده، باخت غیرمنتظره در تهران مقابل ژاپن در اولین بازی از پنجره ششم انتخابی جام جهانی کار به روز آخر کشید.

ادامه مطلب

تعداد بازدید :1173  | 

کارگاه مربیگری با حضور مانی طالبی تابستان 97

باشگاه بسکتبال مهرام با همکاری جناب آقای مانی طالبی دوره ی آموزشی مربیگری برای ارتقاء سطح بسکتبال پایه را برای مربیان ارزنده بسکتبال برگزار نمود. این دوره در خانه بسکتبال مهرام با حضور ارزشمند بانوان ملی پوش و مربیان گرانقدر آکادمی های بسکتبال مهرام زیتون ، مهرام اسلامشهر ، مهرام اوژن ، مهرام البرز ، شکلی ، کنکو و ... و حضور تیم ملی نوجوانان غرب آسیا با سه مبحث:

ادامه مطلب

تعداد بازدید :2073  | 

کسب مدال نقره بسکتبال در بازی های آسیایی جاکارتا2018

در ادامه رقابت های بازی های آسیایی جاکارتا، تیم ملی بسکتبال ایران در دیدار فینال رقابت های بسکتبال به مصاف تیم ملی بسکتبال چین رفت که در نهایت ایران با نتیجه 72 بر 84 مقابل چین شکست خورد و به مدال نقره رسید.

ادامه مطلب

کلمات کلیدی : بازی های آسیایی جاکارتا , تیم ملی , بسکتبال , چین , ایران تعداد بازدید :1494  | 

تیم ملی بسکتبال دریک قدمی قهرمانی مسابقات آسیایی جاکارتا

تیم ملی بسکتبال ایران در چهاردهمین روز از مسابقات بازی های آسیایی جاکارتا به مصاف چین می رود .

ادامه مطلب

کلمات کلیدی : تیم ملی بسکتبال ایران , بازی های آسیایی جاکارتا , ایران , چین , حامد حدادی , صمد نیکخواه بهرامی , سوریه , چین تعداد بازدید :1429  |