در صورتی که شما قبلا ثبت نام کرده اید وارد شوید

آدرس ایمیل :
رمز عبور :


ثبت نام در سایت
نام کاربری و یا رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
پیام جدیدی موجود نیست .


              

دومین فستیوال آکادمی مهرام در کانون مرکزی باشگاه برگزار شد

  • تعداد نظرات : 0 دیدگاه
  • تعداد بازدید :1892

 

به گزارش مؤسسه ورزشی مهرام ، دومین فستیوال آکادمی باشگاه مهرام تهران در تاریخ 9 مهر ماه 1395 در آکادمی مرکزی این باشگاه در سالن چند منظوره مجموعه ورزشی زیتون برگزار گردید.این فستیوال با رونمایی از پیشرفت آموزش دیدگان، ترسیم اهداف و چشم انداز کمیته فنی و آموزشی و همچنین تجلیل از بازیکنان و مربیان آکادمی مهرام برگزار گردید.

حضور جمع کثیری از خانواده ها ، مدیران، مربیان و بازیکنان رده سنی باشگاه مهرام شور و هیجان خاصی به فضای سالن داده بود.مراسم با اجرای بهزاد پورعبدالله مجری و دوبلور صدا و سیما جمهوری اسلامی ایران آغاز گردید.با تشویق حضار و اعلام مجری برنامه بازیکنان رده های سنی مختلف آکادمی باشگاه و مربیانشان در مقابل اعضای وارد سالن مسابقات شدند.پس از پایان مراسم رژه فلسفه، عملکرد ترم تابستان، اهداف و چشم اندازه آکادمی مهرام توسط آقای دکتر خشایار ثابتی مدیر آکادمی های باشگاه مهرام برای حضار شرح داده شد.

سپس تیم های هر رده سنی به صورت جداگانه به همراه مربیانشان عکسی به یادگار گرفتند.با اعلام مجری برنامه تیم های رده های مختلف سنی نوجوانان، نونهالان آموزشی و نونهالان مهرام زیتون مسابقات درون گروهی خود را میان چشمان اولیا و مدیران و مربیان باشگاه برگزار نمودند. این مسابقات که به حرارت خاصی از سوی خانواده ها و بازیکنان دنبال میشد حال و هوای سالن را به کلی دگرگون کرد.در بخش چهارم برنامه که قسمت غافلگیر کننده برنامه نیز بود با دعوت مجری برنامه اینبار از پدران و مادران دعوت به عمل آمد تا با حضور در زمین بسکتبال اقدام به انجام مسابقه پرتاب آزاد کنند تا انها نیز بتوانند تجربه ی هر روزه ی فرزندان خود را به درستی درک و لمس کنند. این مرحله از جشن با استقبال فوق العاده حضار به خصوص بازیکنان که برای اولین بار پدر و مادر خود را در زمین بسکتبال می دیدند همراه شد. در پایان برندگان قسمت آقایان و بانوان مشخص گردید.

در قسمت بعدی مراسم کوچولو های رده سنی زیر 11 سال آکادمی مهرام که کم سن ترین اعضای خانواده بزرگ مهرام نیز به حساب می آیند به هنرمایی پرداختند و مهارت این رده سنی و پیشرفت چشمگیرشان در عرض تنها سه ماه حضار را شگفت زده کرد.ادامه برنامه نیز به مسابقات درون گروهی رده های سنی زیر 13 سال آموزشی، تیم مینی بسکتبال مهرام زیتون و زیر 11 سال آکادمی اختصاص داشت که همچون گروههای قبلی نوع پیشرفت این بازیکنان نیز قابل تامل بود.پس از پایان مسابقات تمام مربیان و بازیکنان به دور هم جمع شدند تا همانند آیین هر روز خود اینبار با حضور همگی آنها در کنار یکدیگر حلقه اتحاد بزنند و نام مهرام را بلندتر از همیشه فریاد بزنند.

در بخش اختتامیه تیم ها یکبار دیگر در گروه های سنی خود قرار گرفتند و با اعلام اسامی بازیکنان توسط مجری برنامه هر یک تقدیرنامه و جوایز خود را در میان تشویق حضار از دستان خانوادیشان دریافت نمودند.پایان بخش فستیوال تابستانه باشگاه نیز عکسی به یادگار و با حضور خانواده بزرگ آکادمی مهرام زیتون بود.