در صورتی که شما قبلا ثبت نام کرده اید وارد شوید

آدرس ایمیل :
رمز عبور :


ثبت نام در سایت
نام کاربری و یا رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
پیام جدیدی موجود نیست .


ثبت نام کلاس های آموزشی ترم پاییز آغاز شد

  • تعداد بازدید :2470

به گزارش مؤسسه ورزشی مهرام، با به پایان رسیدن فصل تابستان، کلاس های آموزشی ترم تابستان آکادمی مهرام نیز به پایان می رسد و باشگاه مهرام پذیرای بازیکنان با استعداد برای ترم پاییز خواهد بود.

در ترم تابستان بازیکنان در رده های میکرو، مینی، نونهالان و نوجوانان زیر نظر بهترین مربیان پایه مهارت های بسکتبال را آموزش دیدند و در جلسات تمرینی که به طور اختصاصی توسط مربی صربستانی نبوشا کنژویچ برگزار می شد، شرکت می کردند. همچنین حضور صمد نیکخواه بهرامی کاپیتان سابق تیم ملی در تمرینات زیتون انگیزه دو چندانی به نسل آینده بسکتبال کشور می داد. وی به تمرین با بازیکنان می پرداخت و از تجربیات خود با آنها سخن می گفت و بازیکنان رده های مختلف سنی را برای ادامه این رشته جذاب تشویق می کرد. این کلاس های آموزشی بینظیر امسال به بهترین نحو برگزار شد و بازیکنان علاوه بر آموزش مهارت های بسکتبال، لحظه های شاد و مفرحی را در خانه بسکتبال مهرام گذراندند.

تاریخ ثبت نام کلاس های ترم پاییز آکادمی مهرام زیتون از 17 شهریور الی 24 شهریور و به صورت محدود می باشد. علاقه مندان برای حضور در این دوره از کلاس ها می توانند با مراجعه به سایت مؤسسه ورزشی مهرام www.mahramclub.ir در بخش آکادمی ثبت نام کنند و از دوره های آموزشی مهرام که زیر نظر مربی صربستانی و کادری مجرب برگزار می گردد بهره مند گردند.

انتهای خبر/